JEZERNICKÉ VIADUKTY 2017

Jezenické Viadukty 47km ..VBT VYJÍŽĎKA SE NEKONALA A TAK JSEM JEL SÁM ZA VBT….

…začalo to opravdu z vesela v sobotu ráno, po probuzení srajda (a hned 3 x, ..)..po vytáhnutí biku ze sklepa jsem zjistil, že mám defekt, mrknu na hodinky a ejhle už jsem měl vyzvedávat kámošku co jede taky na závod, vracím se autem zpět domů, abych vyměnil narychlo duši. Vytáhnu pumpu , pumpuju a pumpa nejde a to šla.

…cestou na Jezernice se naštěstí už noc dalšího neposralo, včetně mě….

Po registraci jsme si stoupli do řad bikerů do zadních pozic. Měl jsem pocit že mě snad každý předjíždí a tento pocit umocnil na 23 km uzavírač trasy ..jsem poslední ….a tak jsme si vykládali a pomaličku dojel i další…na občerstvovačce jsem se zbytečně zdržel a vychutnával škvarkovou pomazánku, byla fakt výborná….na druhé občerstvovačce jsem se trošku urval a ujel jsem uzavírači trasy bo jsem nechtěl být v cíli s ním….podařilo se, 5 km před cílem mě brali křeče do stehenního svalu , slezl jsem z kola a šel kousek pěšky…..cíl se blížil, dojel jsem, přežil a v tombole jsem opět nevyhrál…i tak to byl krásný mlhavý den ….

První závod kdy jsem měl zaplé přední i zadní blikačky, v té mlze se hodily….

Už mě to docvaklo, proč jsem byl poslední, bikeři co jeli za mnou čekali na zelenou……😆😆😆😆😆😆😆

výsledky MTB Jezernických viaduktů 2017 naleznete na našem webu: http://www.selasport.cz/cz/jezernicke-viadukty/vysledky.html

Díky Aleši a všem pořadatelům za prima den….jsem rád že jsem se na závěr sezóny ,,nás“ hobíků mohl potkat se spousty bikerů a kamarádů jako např. KARLA Hartlového….atd.

Fotka uživatele Petr Musil.
Digg Del.icio.us StumbleUpon Reddit Twitter RSS

Komentáře a odpovědi

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Novinky e-mailem
Zde se můžete přihlásit k odběru novinek:
Reklama
Přepnout na mobilní verzi