Článek v Heroldu…..Všetulské Bajk Tým

Clanek Herold 6_2014Všetuly jsou skutečně velmi akční místní část Holešova. Vznikl zde další zajímavý spolek nabízející místním i přespolním pohodové i adrenalinové zážitky spojené s aktivním sportovním vyžitím volného času.

Nedávno zde hrstka sportovních nadšenců obnovila po šesti letech VŠETULSKÉ BAJK TÝM, který nám představuje jeden ze spoluzakladatelů Roman Hyánek.

„Jde vlastně o obnovu spolku, který byl založen již před šesti lety, ale moc nefungoval. Nový VŠETULSKÉ BAJK TÝM funguje pod vlastními dresy, které jsme si vytvořili. Chceme se soustředit na místní vyjížďky, regionální závody a spolupráci s dětmi. Plánujeme do budoucna i spolupráci se SVČ TyMy Všetuly. Máme v plánu pořádat různé výlety na kolech, posezení u ohně, setkání nahřišti ve Všetulích.“

Klub má za sebou již několik závodů – „Chřibská padesátka“, „Rohálovská padesátka“ a účast plánují i na Drásalovi. Spolek je otevřen pro všechny příznivce cyklistiky, nejenom pro Všetuláky. Přidat se mohou zájemci z Holešova a okolí, všichni milovníci cyklistiky. Kdo by měl zájem, může si pořídit teamový dres, ale není to rozhodně povinné, jak říká Roman Hyánek. „Stačí se jen zúčastnit.“

O pořádaných akcích se dozvíte informace na webových stránkách http://www.vsetulskebajktym.8u.cz/, které vytvořil Miroslav Koumar ze Všetul.

„Klub má zhruba dvacet pět členů. Takže se klidně může rozrůst o další zájemce,“ zve k účasti R. Hyánek.

I. Seifertová

VŠETULSKÉ BAJK TÝM opět v akci

Digg Del.icio.us StumbleUpon Reddit Twitter RSS

Komentáře a odpovědi

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Novinky e-mailem
Zde se můžete přihlásit k odběru novinek:
Reklama
Přepnout na mobilní verzi